fbpx

WARSZAWA

4 warsztaty do wyboru
wiedza i inspiracje w pakiecie

4, 6, 7 czerwca 2019
Warsztat 6 czerwca 2019

Zadbaj o własną energię, czyli jak mówić, żeby nas słuchano i jak dbać o siebie, żeby nam się chciało

Jak dbać o własną energię, żeby móc przekazywać ją innym? Jak mówić, żeby nas słuchano i przełamać stres związany z wystąpieniami publicznymi? Na warsztacie przygotowanym przez Instytut Dobrego Życia Wysokich Obcasów nauczysz się panować nad własnym głosem i nabierzesz pewności siebie przed wystąpieniami publicznymi, a także dowiesz się, dlaczego nie możesz zaniedbywać dbania o siebie i poziom własnej energii. Przyjdź na trzygodzinny warsztat i naucz się “osiędbania“. To ważne!

Część I

JAK MÓWIĆ, ŻEBY NAS SŁUCHANO

Mówienie tak, żeby nas słuchano to jedna z kluczowych umiejętności w pracy: pozwala przekonać do siebie zarówno współpracowników, jak i klientów, daje nam więcej pewności siebie. Kamila Kalińczak pokaże, jakich sztuczek użyć, żeby mówić pięknie i skutecznie.

“Nie lubię słuchać swojego głosu”. “Mój głos brzmi jakoś dziwnie”. “Wystąpienia publiczne są takie stresujące”. Jeżeli choć raz wypowiedziałeś któreś z tych zdań, to to szkolenie jest dla ciebie. “Jak mówić, żeby nas słuchano” – to kurs prowadzenia wystąpień publicznych i autoprezentacji, z dużym nastawieniem na pracę nad naszym głosem. Poznasz ćwiczenia i praktyczne porady, które pozwolą ci nabrać pewności siebie i pewniej stawać przed publicznością. Dowiesz się też, jak za pomocą prostych, ale systematycznych ćwiczeń poprawić brzmienie swojego głosu.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z KURSU:

Poznasz najważniejsze ćwiczenia, które pomogą Ci pracować nad głosem.

Dowiesz się, jak duży wpływ na barwę naszego głosu ma stres.

Nauczysz się jak szybko i skutecznie rozluźnić aparat mowy i jak unikać przejęzyczeń.

Zrozumiesz, jak dużą rolę w wystąpieniach publicznych odgrywa strój i jak go odpowiednio dobrać.

Część II

EKSPRESOWY KURS DBANIA O SIEBIE

Szczęśliwi pracownicy tworzą szczęśliwe firmy. A zadbani pracownicy są bardziej zadowoleni z siebie, swojego miejsca pracy a przy okazji bardziej wydajni. W czasie warsztatu dowiesz się, jak zadbać o siebie, a w efekcie być bardziej szczęśliwym i wydajnym.

Co to w ogóle jest to zadbanie o siebie? Aga Kozak udowadnia, że to nie żaden luksus – to nasz obowiązek wobec samych siebie!  Zadbanie o siebie to nie tylko manikiur czy nowa fryzura. To serwisowanie  naszych energetycznych baterii! To też napełnianie się energią dla innych: dla  naszej rodziny i bliskich, dla całego świata. Nauczysz się, jak robić to  za pomocą małych, łatwych, codziennych kroków, i pozwoli  popatrzeć na swoje życie z “osiędbaniowej” perspektywy. Dzięki jej energii  i sposobom dbanie o siebie jest naprawdę łatwe!

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z UKOŃCZENIA KURSU:

Dowiesz się, dlaczego dbanie o siebie jest takie ważne – dostaniesz argumenty, które nie pozwolą ci już zejść ze ścieżki “osiędbania”.

Poznasz wiele łatwych, przyjemnych, ekspresowych narzędzi, które nauczą cię dbać o siebie, m.in. o swój relaks i swoją energię.

Znajdziesz swoje patenty na “osiędbanie”. Sprawdzisz, które z nich możesz i chcesz wprowadzić do codziennego życia. I w końcu zobaczysz, jak bardzo jest to  potrzebne i łatwe!

Warszawa:

06.06.2019

Czas trwania: od 9.30 do 13.00

Prowadzące: Kamila Kalińczak, Aga Kozak

Miejsce: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom, ul. T. Chałubińskiego 8

Cena samego warsztatu: 270 zł netto

Pakiet warsztat + konferencja: 1070 zł netto


Biorę udział

Nawiąż

Kontakt

Follow HRM Institute


Poznaj

HRM Institute


https://www.employerbrandingsummit.pl/wp-content/uploads/2017/02/HRMI_logo_BL_RGB-160x160.jpg