fbpx

WARSZAWA

4 warsztaty do wyboru
wiedza i inspiracje w pakiecie

4, 6, 7 czerwca 2019
Wybierz

Warsztaty

Jak co roku po konferencji zapraszamy do udziału w warsztatach employer brandingowych.
1. Employer branding strategicznie. – 4 czerwca 2019 Uwaga! Brak miejsc na termin 6.06. Uruchamiamy nowy termin w dniu 4.06.
2. Zadbaj o własną energię, czyli jak mówić, żeby nas słuchano i jak dbać o siebie, żeby nam się chciało – 6 czerwca 2019 (3 godziny)
3. EB wewnątrz organizacji. – 7 czerwca 2019
4. Komunikacja marki pracodawcy. – 7 czerwca 2019


Warsztat 4.06.2019

Employer branding strategicznie

Warsztat Employer Branding Strategicznie to propozycja m.in. dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę nad strategią EB pod okiem specjalistów, a także poznać zasady jej opracowania i niezbędne narzędzia.
Podczas warsztatu dowiemy się jak przygotować strategię employer brandingową w 11 krokach.

Więcej informacjiRejestracja


Warsztat 6 czerwca 2019

Zadbaj o własną energię

Aby móc zadbać o energię w organizacji trzeba też umieć zadbać o siebie i własną energię. Zapraszamy na warsztat składający się z dwóch części. Pierwsza część poświęcona będzie pracy nad głosem, co pozwoli Ci nabrać pewności siebie przy wystąpieniach przed publicznością. W drugiej części dowiemy się, jak nauczyć się dbać o siebie.

Więcej informacjiRejestracja


Warsztat 7 czerwca 2019

EB
wewnątrz organizacji

Każda organizacja chce, żeby pracownicy byli ambasadorami jej marki wewnątrz i na zewnątrz firmy, bo to właśnie oni są najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy o pracodawcy. Dlatego nie wolno zapominać o budowaniu marki pracodawcy również wewnątrz firmy. Podczas warsztatu poznamy narzędzia i dobre praktyki.

Więcej informacjiRejestracja


Warsztat 7 czerwca 2019

Komunikacja marki pracodawcy

Sztuka komunikowania marki pracodawcy jest jednym z ważniejszych aspektów EB. Jeśli mamy przygotowaną rewelacyjną kampanię wizerunkową czy rekrutacyjną a nie mamy dobrze zaplanowanej komunikacji do naszych odbiorców, efekt naszych działań może być mizerny. Podczas warsztatu poznamy tajniki komunikacji marki.

Więcej informacjiRejestracja
Poszukujesz kompleksowej wiedzy employer brandingowej? Zapraszamy na Akademię Ekspertów EB!

Akademia Ekspertów EB

Akademia Ekspertów EB, czyli employer branding z wyższej półki, to intensywna formuła rozwoju menedżerów, specjalistów, pasjonatów i praktyków EB. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem na najwyższym poziomie.
Akademia Ekspertów EB to intensywne dwa dni warsztatowe, które pozwolą uczestnikom na zgłębienie fundamentów employer brandingu, nabycie kluczowych kompetencji liderów kształtowania wizerunku pracodawcy oraz doskonalenie praktyk organizacyjnych na poziomie eksperckim.

Sprawdź szczegóły
WARSZTATY I TRENERZY

Przydatne informacje

Warsztaty EB dają solidne, praktyczne podstawy do rozpoczęcia działań employer brandingowych w firmie. W tym roku przygotowaliśmy aż trzy tematy dotyczące strategii EB, EB wewnątrz organizacji oraz komunikacji marki pracodawcy. Wybierz najbardziej dogodny warsztat dla siebie!Warsztaty

Trenerzy

Warsztaty poprowadzą Anna Macnar, CEO w HRM Institute oraz Julia Bojanowska PR & Marketing Manager w HRM Institute.
Anna Macnar to doświadczony ekspert w obszarze employer branding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, zarządzania talentami i marketingu HR. Konsultant, strateg, trener i wykładowca. Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, marketingu HR, pokolenia Y.
Julia Bojanowska to Specjalistka w zakresie komunikacji marki pracodawcy, content marketingu oraz employer brandingu. Organizatorka konferencji branżowych, szkoleń i warsztatów.