Pn -Pt 09.00 - 17.00 +48 500041562

 

Warsztaty employer branding online na żywo

Zapraszamy na warsztaty, na których pogłębisz wiedzę zdobytą w czasie konferencji EB Summit 2023

Warsztaty pozwalają na jeszcze bardziej szczegółową analizę różnych tematów employerbrandingowych i pracę na przykładach ze swoich firm.

W tym roku masz do dyspozycji dwa pakiety warsztatów online (każdy pakiet zawiera po dwa 3,5 h spotkania, czyli 7 godzin wiedzy), które odbędą się 2. i 5. czerwca 2023.

Zarejestruj się

Pakiet 1.: Personal branding ambasadora marki pracodawcy i tworzenie angażujących treści na LinkedIn

Termin: 2 czerwca 2023
online na żywo
Warsztat 1. Personal branding ambasadora marki pracodawcy
Czas trwania: 9.00-12.30
Prowadzący: Dagmara Pakulska

W warsztacie m.in.: Analiza korzyści z dbania o personal branding dla ambasadora marki pracodawcy. Stworzenie osobistej strategii dbania o markę osobistą w social mediach i w kanałach offline.

Warsztat 2. Tworzenie angażujących treści na LinkedIn
Czas trwania: 13.00-16.30

Prowadzący: Dagmara Pakulska

W warsztacie m.in.: Kluczowe składniki, które budują angażujące treści. Tworzenie i planowanie angażujących treści. Dywersyfikacja contentu.

Zarejestruj się

Pakiet 2.: Jak zadbać o client, candidate, employee experience na najwyższym poziomie oraz Wartości, wizja, misja i EVP firmy, czyli jak dobrze opowiadać historie firmy

Termin: 5 czerwca 2023
online na żywo
Warsztat 1. Jak zadbać o client, candidate, employee experience na najwyższym poziomie (3,5h)
Czas trwania: 9.00-12.30
Prowadząca: Anna Macnar, HRM Institute

W warsztacie m.in.: Client and candidate experience – jak sprzedać markę kandydatom i klientom? Znaczenie employee experience (doświadczenia pracowników) w firmie. Tworzenie środowiska dobrych doświadczeń pracowników i wpływ skutecznej i autentycznej komunikacji wewnętrznej na te doświadczenia. Rola liderów w budowaniu doświadczeń kandydatów i pracowników w firmie.

Warsztat 2. Wartości, wizja, misja i EVP firmy, czyli jak dobrze opowiadać historie firmy (3,5h)
Czas trwania: 13.00-16.30
Prowadząca: Anna Macnar, HRM Institute

W warsztacie m.in.: Informacje dlaczego misja, wizja i wartości są niezbędne dla każdej organizacji? Czy kandydaci szukają tych informacji? Jak wartości mają się do Employer Value Proposition. Techniki storytelingowe do tworzenia holistycznych opowieści o firmie skierowane do kandydatów i pracowników.

Zarejestruj się

Interesują Cię inne szkolenia?

Poznaj także naszą ofertę szkoleń jedno i dwudniowych w zakresie: Akademia Ekspertów EB, Strategii EB, EB wewnętrzny, Komunikacja marki pracodawcy!
Szczegóły i zapisy znajdziesz tu: https://hrminstitute.pl/szkolenia